ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 16144095
*
nr 1614 4095
PASTEL
Rhodin, Paris. Signed, sheet: 28x23 cm, outer dimensions including frame: 50x41,
Rhodin, Paris. Signerad, bladets mått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Droit De Suite
Estimate:
300
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday April 22 2024
at 19:20:54
- Bid history
Time
Bidder
Bid
18/4 23:21:23
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa frankrike fransk franska franskt färgkrita paris pastell rhodin vattenfärg
-
8302 PASTELS
2 pcs, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Sig..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:20
*
PASTEL
nr 1614 4095
PASTEL
Rhodin, Paris. Signed, sheet: 28x23 cm, outer dimensions including frame: 50x41,
Rhodin, Paris. Signerad, bladets mått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 100 |
Auction date: |
Monday April 22 2024 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
18/4 23:21:23 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa frankrike fransk franska franskt färgkrita paris pastell rhodin vattenfärg
-
8302 PASTELS
2 pcs, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Sig..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:20